Do koča aj do voza: Takto Dara recyklovala papier v roku 1987!

Dátum:

Dara Rolins je nielen ženou mnohých tvárí, ale aj hviezdou niekoľkých generácii. Nestarnúca speváčka, ktorá v decembri oslávi neuveriteľných 47 rokov, je síce ikonou v móde, ale trendy vždy udávala aj v iných smeroch.

Bratislavčanka Dara Rolins začínala svoju kariéru ešte ako malé dievčatko, pričom skutočnú hviezdu z nej spravil duet s Karlom Gottom, a to nezabudnuteľné Zvonky štěstí. Odvtedy stúpala spevácka hviezda malej Darinky k výšinám až sa z nej stala obľúbená teenagerka s hitmi ako Čo o mne vieš, Ak náhodou či Anjelik môj.

Z krehkej speváčky sa razom stala ikona, ktorá bola pre mnohé dievčatá mimoriadne charizmatickým vzorom. V roku 1987, kedy vyšli jej prelomové hity, sa Darinka objavila i na titulnej strane pionierskeho časopisu Kamarát. Práve tu bola zvečnená so svojou triedou, s ktorou pomáhala recyklovať starý papier, pričom ju nasledovali tisíce odovzdaných fanúšikov. A tiež sa vám zdá ten outfit nejaký povedomý? Áno, možno máte niečo práve podobné v skrini, nakoľko práve táto móda sa vracia späť ako bumerang.

Foto: Instagram/ dararolins_vermi, Facebook | Video: YouTube

Zara
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Matovič chce regulovať politické diskusie: Ostrý odkaz od Dibákovej!

Igor Matovič plánuje zasiahnuť do fungovania politických diskusií, pričom...

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...