Dara Rolins je nielen ženou mnohých tvárí, ale aj hviezdou niekoľkých generácii. Nestarnúca speváčka, ktorá v decembri oslávi neuveriteľných 47 rokov, je síce ikonou v móde, ale trendy vždy udávala aj v iných smeroch.

Bratislavčanka Dara Rolins začínala svoju kariéru ešte ako malé dievčatko, pričom skutočnú hviezdu z nej spravil duet s Karlom Gottom, a to nezabudnuteľné Zvonky štěstí. Odvtedy stúpala spevácka hviezda malej Darinky k výšinám až sa z nej stala obľúbená teenagerka s hitmi ako Čo o mne vieš, Ak náhodou či Anjelik môj.

Z krehkej speváčky sa razom stala ikona, ktorá bola pre mnohé dievčatá mimoriadne charizmatickým vzorom. V roku 1987, kedy vyšli jej prelomové hity, sa Darinka objavila i na titulnej strane pionierskeho časopisu Kamarát. Práve tu bola zvečnená so svojou triedou, s ktorou pomáhala recyklovať starý papier, pričom ju nasledovali tisíce odovzdaných fanúšikov. A tiež sa vám zdá ten outfit nejaký povedomý? Áno, možno máte niečo práve podobné v skrini, nakoľko práve táto móda sa vracia späť ako bumerang.

Foto: Instagram/ dararolins_vermi, Facebook | Video: YouTube