Pred pár dňami sa strhla búrlivá diskusia po odvysielaní prenosu Miss Slovensko 2021. Komička Simona Salátová, ale aj iné známe tváre zaujali taktiež stanovisko k ideálom krásy, no najnovšie sa k verejnému konfliktu vyjadrila politička Monika Beňová. 

Po tom, čo si víťazka Miss Slovensko Sophia Hrivňáková nasadila na hlavu korunku krásy, sa na verejnosti strhla búrlivá diskusia. Tú spustila komička Simona Salátová, ktorá zdôraznila, že štíhly ideál krásy môže mnohým mladým ženám spôsobiť depresie či iné problémy. K tejto chúlostivej téme sa však vyjadrili aj iné známe tváre.

Napokon sa do komičky obula samotná Miss, ktorá jej poslala veľavravný odkaz a ozrejmila, že krásky z finálovej dvanástky sa stravujú úplne normálne a nikto nehladuje. Najnovšie sa do konfliktu zapojila aj politička Smeru Monika Beňová, ktorá vyjadrila svoj názor na štíhle krásky Miss.

Je tu teraz taká téma, že či prezentovať len štíhle dievčatá na Miss. Mne je to napr. jedno. Je to úplne vecou organizátorov. O obezite viem, že je nezdravá v prvom rade, ak už sa teda nebudeme baviť o výzore. Tiež som mala v istom čase (a nebolo to počas tehotenstva) nadváhu dobrých 10 kg. Výsledky u doktorky boli desivé. Tak som športovala veľa a upravila stravu. Nie je jedno, ako vyzeráte, kvôli vášmu zdraviu. Nedávno som počúvala reláciu a tam odborník povedal zaujímavú vetu. Videli ste už niekedy človeka, ktorý sa dožil vysokého veku a bol obézny? Tak neposudzujme postavy cez Miss, ale cez zdravie dievčat a žien,“ dodáva na záver úvahy s prosbou, aby sme nesúdili vzhľad iných žien.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Monika Beňová │ Foto: IG/monicabenova, missslovensko