Do rodinnej televízie Markíza mieri nová tvár! Neokukaný mladý muž sa postaví pred kamery už najbližší pondelok, kde prekvapí divákov obľúbenej relácie Teleráno. A pôjde o príjemnú zmenu, hoci len na chvíľku.

Televízia Markíza privíta od pondelka vo svojom tíme nového člena. Moderátorským partnerom Lenky Šoóšovej v obľúbenom Teleráne totiž bude od 22. júla mladý Vratko Sirági. Ten si už síce prácu s mikrofónom vyskúšal, no tentokrát pôjde o prvú skúsenosť vo vyše dvojhodinovom živom vysielaní. S Lenkou si už moderátorskú súhru natrénovali aj počas akcie Deň detí s Nadáciou Televízie Markíza, kde im to po pracovnej stránke klapalo na jednotku.

Pre Tv Markízu ihneď priznal, že pred týmto novým zážitkom pociťuje aj stres: “Veľmi ma to potešilo, že si to môžem vyskúšať, ale musím priznať, že mám aj stres. Je iné dve a pol hodiny vkuse moderovať, ako vyhlasovať celoranku alebo hlásiť dopravný servis, ale veľmi sa teším a ďakujem za príležitosť, ” uviedol.

V Teleráne pritom nebýva núdza ani o trapasy, dôkazom čoho je aj tento moment, kedy si jeden z technikov nezložil mikrofón. Veríme ale, že Vratko sa podobným nezdarom vyhne. Navyše ide v jeho prípade len o dočasný záskok v období, kedy si moderátori berú letné dovolenky. Po prázdninách sa teda na Markízu vrátia moderátori v pôvodných zostavách.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: Instagram/vratko_s