Do rodinného seriálu Oteckovia, ktorý sa medzi divákmi teší veľkej obľube, si to namierila úspešná dlhoročná slovenská herečka, ktorá naposledy hviezdila v Paneláku. Všetkých v seriáli postaví do pozoru!

Obľúbený seriál Oteckovia neprestáva prekvapovať a potom, čo sa v ňom najnovšie objavuje pohľadný herec Ján Koleník, prichystala Markíza ďalšiu skvelú novinku. Na pľaci sa totiž objaví slovenská herecká hviezda, ktorú si diváci obľúbili po účinkovaní v Paneláku.

Reč je o umelkyni Božidare Turzonovovej (76), ktorá je herecky aktívna celé desaťročia. Po stvárnení mnohých divadelných aj filmových postáv sa ale do povedomia Slovákov definitívne zapísala ako pani Janka zo seriálu Panelák, kde dávala pozor na svojho milovaného Emilka. Momentálne prikývla na spoluprácu v seriáli Oteckovia, kde opäť všetkých postaví do pozoru.

Herečka, ktorá nedávno radikálne zmenila imidž, si totiž zahrá Juditu König, ktorá bude ako expertka na etiketu a slušné správanie vyučovať bontónu rodiny aj hlavné postavy. Svojím distingvovaným správaním tak môže mnnohým pripomenúť práve postavu Janky a diváci sa tak majú na čo tešiť. Úspešnú spoluprácu s Turzonovovou už pre Nový Čas potvrdila a PR manažérka Markízy Adriana Podobová: “Tešíme sa, že taká skvelá herečka, akou je Božidara Turzonovová, prijala ponuku na účinkovanie v seriáli Oteckovia,” neskrýva nadšenie.

Božidara Turzonovová zavíta do Oteckov
V minulosti zahviezdila ako Janka v seriáli Panelák
Hercov dá na pľaci poriadne do pozoru

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook, Instagram, TV Markíza, Tv Joj