Populárny americký herec má obrovský dôvod na radosť. Peter Dinklage a jeho manželka Erica Schmidt prežívajú jedno z najšťastnejších období, pretože tento rok sa z nich stanú dvojnásobní rodičia.

Peter je aktívnym hercom už od 90. rokov a medzi jeho najznámejšie filmy patria Narnia: Princ Kaspian, Penelope, X- men: Budúca minulosť či Pixels. 47-ročný umelec sa však do širšieho povedomia ľudí zapísal ako Tyrion Lannister, ktorého stvárňuje v úspešnej seriálovej snímke Hra o tróny. A práve vďaka tejto úlohe získal mnohé prestížne ocenenia ako Emmy Awards či Zlatý glóbus.

Herec nezažíva úspechy len v profesionálnom živote, ale aj v súkromnom. S Ericou Schmidt, ktorá sa tiež pohybuje v umeleckej sfére, sú manželmi od roku 2005 a po šiestich rokoch manželstva sa im narodilo prvé dieťa. Celebritná dvojica má však opäť veľký dôvod na radosť, pretože divadelná režisérka je znova v požehnanom stave. O pár mesiacov sa tak z ich prvorodenej 5-ročnej dcérky stane veľká sestrička a z nich dvojnásobní hrdí rodičia.

Erica Schmidt a Peter Dinklage

Foto: YouTube | Zdroj: People.com