Tomu hovoríme trapas! Známa česká tanečníčka, ktorá predvádza dokonalý twerk, dostala nevšednú ponuku. Istý Adam ju v mene Rytmusa a Kontrafaktu zavolal predviesť svoje umenie do ich klipu. Ponuka ju však natoľko pobúrila, že sa rozhodla zverejniť detaily správ.

Česká tanečníčka Anet Antošová (32) patrí doma k známym pojmom. Kráska ovláda umenie twerku (tanec zadkom) a zjavne padla do oka aj chlapcom z Kontrafaktu. Rytmus, ktorého žena sa nedávno predviedla v anjelských šatách a rovnako tak aj Dara, zrejme zatúžil mať spolu s kamaráti ohybnú tanečníčku v jednom zo svojich klipov k novému albumu.

Keď sa ale Anete ozval istý Adam, nestačila sa čudovať. Namiesto honoráru sa ju snažil presvedčiť o tom, že klipy Kontrafaktu sú nízkorozpočtové a nemajú na účinkujúcich príliš veľa peňazí. Zároveň zháňal kontakt na korpulentnejšiu ženu, ktorá k Anete len prišla na lekciu dancehallu.

Ako vyplýva zo správ, ktoré pobúrená tanečníčka zverejnila, na spolupráci sa nedohodli, keď aj naďalej požadovala za svoju prácu poriadne zaplatené. Krátko na to sa ozvala istá Lucia, ktorá naložila priamo Rytmusovi: “Nikdy nezabudnem, keď som x rokov dozadu pripravovala fotenie kolekcie vtedajšieho JBMNT a figurovať na fotkách malo aj pár seniorov. A keď som od Rytmusa pýtala pre nich honorár, povedal mi 500. Hovorím v českých korunách? Jj,” prezradila skúsenosť. Otázne tak už len ostáva, či v tomto prípade nariadil šetriť pri Anete priamo Rytmus alebo sa rozhodol ušetriť dotyčný z komunikácie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/anetantosova │ Foto: Instagram/anetantosova, rytmusking