Svetový šoubiznis sa od Nového roka pomaličky rozrastá o prominentné detičky a čoskoro k nim pribudne ďalšie celebritné bábätko. Postará sa o to jedna zo sestier Kardashian, ktorá sa netají, že by chcela mať veľkú rodinu.

[sociallocker]Nový rok prináša so sebou nové začiatky a vypadá to tak, že manželstvo najstaršej sestry z najslávnejšieho amerického klanu je opäť harmonické. Kourtney Kardashian spolu so svojou zákonnou polovičkou Scottom Disickom o pár mesiacov privítajú do svojej rodiny štvrtého člena. 37-ročná televízna hviezda je podľa informácií v prvom trimestri tehotenstva a s touto radostnou novinkou sa pochválila len tým najbližším. Nik však ani len netušil, že sa táto skutočnosť dostane do bulváru a zrazu to bude vedieť celý svet.

Populárni rodičia, ktorý majú spoločne už tri detičky, v poslednej dobe prechádzali ťažkým obdobím. Scott bol Kourtney neverný, často bol videný a nafotený po boku iných žien až to nakoniec vyústilo do vzájomného rozchodu. 33-ročný Američan dokonca musel ísť aj na liečenie. Dvojica však tieto nepríjemné situácie preskákala a rozhodli sa, že si dajú ešte jednu šancu a budú pracovať na svojom vzťahu. Vyzerá to tak, že ich manželstvo je zachránené, a tak sa všetci môžu spoločne tešiť na nového člena, ktorý sa vypýta na svet o pár mesiacov.

Scott, Kourtney a ich tri detičky – Mason, Penelope, Reign

Foto: Instagram | Zdroj: radaronline.com
[/sociallocker]