Dobré ráno, Slovensko! Aj keď mnohým z vás svitla nádej na lepšie časy z dôvodu, že sme sa konečne dočkali “malého piatku”, počasie si dnes zachová svoju sychravú tvár. Ak ste práve v rannej zápche či sa už plnohodnotne venujete svojej profesii, vedzte, že TOTO sú informácie, bez ktorých nemôžete začať dnešný deň.

 

Počasie

V štvrtok 25. októbra čaká celé Slovensko o niečo nepríjemnejšie počasie, pričom už od rána môžete rátať s veľkou oblačnosťou, miestami dážďom, ba dokonca snežením. Denná teplota sa bude pohybovať od 12 do 18 stupňov, a aj keď sa miestami vyskytne slabý vietor, na hrebeňoch môžete očakávať prudký vietor až víchricu.

Meniny

25. október 2018 je výnimočný pre každého Aurela, ktorému rozhodne nezabudnite zagratulovať k meninám! Taktiež je dnes Svetový deň cestovín a Európsky deň občianskeho práva.

Narodeniny

Ak dnes oslavujete narodeniny, prajeme vám všetko najlepšie a vedzte, že svoj veľký deň máte spolu s Katy Perry (33), Chrisom Normanom (67), Dušanom Jamrichom (67), Mirom Nogom (58), Ciarou (33) či Pablom Picassom.

Čo dnes pre vás chystajú televízie o 20:30?

  • RTVS- Zlaté časy
  • TV Markíza- Horná Dolná, Farma
  • TV JOJ- Inkognito, Ministri
  • DOMA- Neželaná nevesta
  • DAJTO- Aljaška v plameňoch
  • JOJ Plus- Osamelý jazdec

Včera vás najviac zaujalo!

Bičan je po 4 hodinách na súde ROZVEDENÝ: Toto kričal na svoju manželku!

 

Včera vás najviac zaujalo!

Martin Šmahel dal mladej Lívií bizarný návrh: Prezradil tak tajomstvo, ktoré dlhé roky tajil!

Zdroj: SHMU.sk, tvprogram.sk