Dobré ráno, Slovensko. Ak sa dnes neviete vykopať z postele a deň v práci či škole pre vás predstavuje utrpenie, verte, že v tom nie ste sami. Ale povedzme si úprimne, preležať celý deň v posteli nie je taktiež žiadne terno. Tak čo, idete do toho s nami? 🙂

 

Počasie

V štvrtok 11. apríla čaká celé Slovensko oblačné až zamračené počasie, miestami dážď alebo prehánky, postupne od stredných polôh sneženie. Denná teplota sa vyšplhá od +4 na severe až +17 stupňov na juhu, pričom bude fúkať severný vietor do 35 km/h, na juhovýchode aj 45 km/h a tu v nárazoch  ojedinele okolo 65 km/h.

Meniny

11. apríl je výnimočný pre všetkých Júliusov, ktorým rozhodne nezabudnite zagratulovať k meninám! Dnes taktiež oslavujeme Deň narcisov – deň boja proti rakovine, Medzinárodný deň solidarity oslobodených politických väzňov a bojovníkov proti fašizmu, a taktiež Svetový deň Parkinsonovej choroby.

Narodeniny

Ak dnes oslavujete narodeniny, prajeme vám všetko najlepšie a vedzte, že svoj veľký deň máte spolu s Alenou Heribanovou (64), Barborou Žileckou (29), Stanislavom Párnickým (74), Terezou Maškovou (23), Alessandra Ambrosio (38) či Joss Stone (32).

Čo dnes pre vás chystajú televízie v hlavnom vysielacom čase?

  • RTVS- Zlaté časy
  • TV Markíza- Horná Dolná
  • TV JOJ- Inkognito
  • DOMA- Sila ženy
  • DAJTO- Nemecko : Slovensko
  • JOJ Plus- X-Men: Prvá trieda

Včera vás najviac zaujalo:

Exmilenka Kollára podstúpila zákrok: Takto jej znetvorili tvár!

 

Včera vás najviac zaujalo:

Lucia nastúpila ako recepčná: Suma, ktorú dostala na výplatu, ju dorazila!

 

Singel pre dnešné ráno

Zdroj: tvprogram.sk, SHMU, YouTube