Dobré ráno, Slovensko. Dnes ste sa pravdepodobne aj vy prebudili do sychravého rána, kedy si je viac ako vhodné obliecť okrem obyčajného trička aj sveter či kabát. Na celom území sa nám totiž trochu rozfúka, pričom rátať môžete tu i tam so slabými zrážkami.

 

Počasie

V stredu 24. apríla čaká celé Slovensko oblačné až zamračené počasie, popoludní postupne miestami polooblačno. Denná teplota sa vyšplhá od +14 až +19 stupňov, pričom bude fúkať prevažne juhovýchodný vietor do 30, na západe až do 45 a tu v nárazoch okolo 65 km/h. Na hrebeňoch hôr silný až búrlivý vietor.

Meniny

24. apríl je výnimočný pre všetkých Jurajov, ktorým rozhodne nezabudnite zagratulovať k meninám! Dnes si taktiež pripomíname Svetový týždeň laboratórnych zvierat, Deň skautov, Sviatok sv. Juraja, patróna vojakov, rytierov, lukostrelcov a skautov, Svetový deň vodiacich psov.

Narodeniny

Ak dnes oslavujete narodeniny, prajeme vám všetko najlepšie a vedzte, že svoj veľký deň máte spolu s Jurajom Mokrým (42), Barbra Streisand (77) či Kelly Clarkson (37).

Čo dnes pre vás chystajú televízie v hlavnom vysielacom čase?

  • RTVS- Najväčší Slovák: Gustáv Husák
  • TV Markíza- 2 na 1
  • TV JOJ- Hrdina Max
  • DOMA- Sila ženy
  • DAJTO-Stroskotanec na mori
  • JOJ Plus- Všemocný

Včera vás najviac zaujalo:

Slovensko zasiahla smutná správa: Zomrel bývalý premiér!

 

Včera vás najviac zaujalo:

Katka († 25) zomrela po banálnej operácii v Trnave: Zdrvená rodina viní…

 

Singel pre dnešné ráno

Zdroj: tvprogram.sk, SHMU, YouTube