Je tomu len zopár dní, čo sa z jedného z najúspešnejších domácich raperov stal hrdý otec. Raperovi Kalimu priviedla partnerka Alica na svet dcérku Nelu, pričom šťastnej rodinke gratulovalo nielen množstvo fanúšikov, ale aj známych osobností.

36-ročný raper Kali sa stal 15. februára hrdým otcom rozkošnej Nely, pričom s novinkou sa pochválil aj na sociálnej sieti Instagram. “Tak a už sme 3-aja???❤️?? Mamina je v poriadku, Nelka tak isto, tatino pôrod stihol… Všetko ako má byť,” napísal dojatý raper. Ako však v rozhovore s Matúšom Krnčokom priznal, pôrod takmer nestihol. Ešte na Valentína totiž musel pre pracovné povinnosti s šou The Voice Česko Slovensko otočiť Prahu, odkiaľ sa však pre tušenie o pôrode večer vrátil domov.

Ako však prebiehal samotný pôrod? Aj keď je Kali drsným raperom, ktorý sa rozhodne neskrýva za pózou či veľkými rečami, pre Alicu sa snažil byť hlavne oporou. ,,Zvládla to na výbornú, pôrod bol bez komplikácii, prebehol strašne rýchlo, a keď už som videl tú malinkú, jak ide von, sa chceš smiať, plakať, potom smiať plakať,” povedal Matúšovi.

Toho tiež zaujímalo, aké pocity ním prechádzali, keď prvýkrát uvidel svoju malú princeznú: ,,Ja si myslím, že pre každého rodiča je to jeho dieťa najkrajšie, je úplne jedno, či je ružové, oranžové, modré, že či je dokrčené alebo z tej vody nejaké pomačkané. Samozrejme, bola krásna hneď, na prvú šupu som sa zamiloval,” dodal šťasný otecko.

Celý rozhovor s Kalim si môžete pozrieť >>TU<<< (opens in a new tab)">>>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/alicanails, dezertkalimusic