Premena, ktorá vás zaručene dojme! I tak by sme mohli charakterizovať poslednú časť relácie O 10 rokov mladší, kde tím odborníkov pomohol dvom mladým ľuďom cítiť sa opäť sebavedomo.

Miška (25) s partnerom Michalom (33) vychovávajú dve malé deti a ako sami priznali, svoj vzhľad poriadne zanedbali nielen kvôli deťom, ale hlavne z vlastnej nerozvážnosti. Obaja mali natoľko zničený chrup, že sa nejeden divák pred obrazovkou chytal až za hlavu, ako sa niečo také v ich veku vôbec dá. Miška sa po narodení detičiek prestala o seba starať a väčšina ľudí jej typovala o dosť rokov viac, ako v skutočnosti má. Vďaka relácii však môžu obaja začať odznova, s novým výzorom, chrupom, radami a určite aj s vyšším sebavedomím, ktoré im pomôže skvalitniť ich život.

To najkrajšie však prišlo na koniec relácie. Po premene Mišky a Michala sa obaja odhodlali k dôležitému životnému kroku a po niekoľkoročnom vzťahu sa postavili pred oltár. Svedkov im robila moderátorská dvojica Miriam Kalisová s Martinom Šmahelom. Musíme uznať, že táto premena sa podarilo a veríme, že dvojici pomôže k lepšiemu životu.

Zdroj: TV Markíza | Foto: TV Markíza, Facebook, Instagram