Nehoda opatrovateliek, ktorá otriasla celým Slovenskom sa stala v sobotu 14. októbra o 4. hodine nadránom na ceste neďaleko Prievidze. Pri nehode nešťastne zahynulo 7 opatrovateliek, medzi ktorými bola aj Katarína (†53). Jej dcéra Astrid si pre ňu v televíznom V siedmom nebi pripravila dojímavé gesto.

Astrid býva v Spišskej Novej Vsi a má 17 rokov, no to čo v týchto chvíľach prežíva si vie predstaviť len málokto. Vo svojom mladom veku prišla o to najcennejšie, o svoju mamu Katarínu (†53). Astrid má len babičku Astériu (79), kedže jej otec s ňou nežije a tak zostala na všetko v podstate sama a musí riešiť neľahkú situácia aj čo sa týka finančných prostriedkov.

Do relácie V siedmom nebi ju prihlásili jej spolužiaci, ktorí sú v týchto dňoch pre ňu tou najväčšou oporou. Pomôcť sa jej rozhodol aj Boris Kollár, ktorý ju zobral aj spolu s jej spolužiakmi na výlet do Bachledovej Doliny, aby aspoň nachvíľu prišla na iné myšlienky. Okrem toho sa jej rozhodol pomôcť aj finančne a to tým, že jej bude každý mesiac až dokým neskončí vysokú školu dávať 500 eur na účet, aby mohla dokončiť školu a mala z čoho vyžiť.

Opatrovateľka Katarína mala tesne po nehode osláviť svoje 54. narodeniny, ku ktorým jej chcela Astrid zaspievať dojímavú pesničku Bohemian Rhapsody od skupiny Queen. Bohužiaľ, tú možnosť už ale nemala, a tak sa rozhodla zaspievať jej to naposledy v relácii V siedmom nebi a vyjadriť tak lásku ku svojej mame.

Zdroj: Tv JOJ Foto: Tv JOJ, Facebook