Hlavný hrdina komédie Sám doma má za sebou vzácnu udalosť. Macaulay Culkin, ktorého celý svet pozná ako roztomilého výmyselníka Kevina, sa pri tejto príležitosti stretol aj so svojou filmovou mamou Catherine O’Hara.

Za dverami sú najkrajšie sviatky v roku, ku ktorým bezpochyby patrí legendárna komédia Sám doma. Od jej premiéry ubehlo neuveriteľných 33 rokov. Napriek tomu snímku o Kevinovi, ktorého rodičia zabudli doma, milujú všetky generácie po celom svete.

Macaulay Culkin si najnovšie ku svojim úspechom pripísal ďalší. Pred pár dňami mu na hollywoodskom Chodníku slávy odhalili hviezdu. Okrem jeho najbližších vrátane milovanej snúbenice si vzácnu udalosť nenechala ujsť ani Američanova filmová mama Catherine O’Har.

„Ďakujem, že si do tejto udalosti zahrnul aj mňa, tvoju nezodpovednú mamu, ktorá ťa nechala doma samého nie raz, ale rovno dvakrát. Som na teba taká hrdá! Gratulujem. Zaslúžiš si svoju hviezdu na hollywoodskom Chodníku slávy,“ uviedla blondínka. Úžasné spoločné snímky známych hercov okamžite obleteli celý svet. Tak čo, spoznávate na nich McCallisterovcov, 43-ročného Kevina a 69-ročnú Kate?

Zdroj: Daily Mail | Titulná Foto: Facebook/Legendary 90s