Šoubiz Dojímavé vyznania na Deň matiek: Známe slovenské mená ukázali najdôležitejšie ženy ich...

Dojímavé vyznania na Deň matiek: Známe slovenské mená ukázali najdôležitejšie ženy ich života!

Aj keby sa mala vyjadrovať úcta a vďačnosť všetkým mamám každý deň v roku, jeden deň je na to špeciálne vyhradený. Výnimočný 13. máj prežívali i slovenské známe osobnosti, ktoré sa na sociálnych sieťach rozcítili natoľko, že k dojímavým popisom nezabudli pripojiť ani fotografie najdôležitejších žien ich srdca.  

 

Marek Fašiang, Števo Martinovič, Majk Spirit ale aj zástupkyne ženského pohlavia ako Celeste Buckingham či Veronika Cifrová Ostrihoňová, využili silu internetu, aby verejne povedali celému svetu, čo pre nich ich mamy znamenajú. U dám slovenského šoubiznisu, ktoré sú už samy matkami sa zase objavili fotky spolu s ich deťmi, kde vyjadrovali vďaku a radosť tejto nádhernej úlohy v živote ženy.

Na svoje krajšie polovičky nezabudli ani známi páni. Dobrým príkladom je novopečený otecko malého Noaha, Thomas Puskailer, ktorý vzdal úctu svojej milovanej Abbie slovami:  „Dnes oslavujeme prvýkrát osobne doma sviatok “Deň matiek” je to neskutočný krásny pocit povedať manželke: Happy Mothersday @abbiepuskailer I love you.“

Zdroj|Foto: Instagram