Mladá, krásna a talentovaná. Presne taká je Mária Čírová, ktorá svojím spevom teší fanúšikov už od roku 2009, kedy sa zúčastnila pesničkovej súťaže Eurovízia. Aj keď má hudobníčka radosť z vypredaných koncertov a úspešných albumov, jej rodina je pre ňu vždy na prvom mieste. O to viac si váži prekvapenie, ktoré si pre ňu pripravil manžel Maroš Kachút.

Obľúbená speváčka sa minulý rok po deviatich rokoch vzťahu vydala za svojho manažéra a hudobníka Maroša Kachúta. Radosť robí dvojici predovšetkým jej potomstvo, 8-ročný Hugo a 6-ročná Zoe. S deťmi majú obaja fantastický vzťah a vždy, keď sa nemusia hrnúť do práce, trávia voľné chvíle s nimi. Mária pred pár dňami oslávila so svojou láskou desiate výročie vzťahu, pričom na sociálnej sieti zverejnila vyznanie, kde sa s fanúšikmi podelila o tie najintímnejšie pocity.

Vyznanie Márie Čírovej

,,Nikdy ti to nezabudnem Marián Kachút, že si nám dovolil urobiť si po toľkých rokoch SKUTOČNÉ prázdniny!!! Cítim, že občas je to viac než potrebné, nechať ten pracovný kolotoč, odísť od všetkého a od všetkých a len tak byť. Sami pre seba, so svojimi deťmi, hrať sa, smiať sa, skúmať, bicyklovať, variť (bez stresu!!!), hojdať sa na hojdačke, jašiť sa v bazéne, opekať, čítať si, stretnutia s priateľmi (s niektorými po veeeľmi dlhom čase!!!), zistiť večer, že sme v pyžame?! Aaaach, bolo to také OSVIEŽUJÚCE pre moju dušu. Byť s vami a pre vás. Mať vás pokope doma. Milujem vás, ste moje všetko.“

Zdroj: Instagram  |  Foto: Instagram