Šťastní rodičia maličkého Sanela sa zo svojho pokladu nevedia prestať radovať a stále nemôžu uveriť veľkej novinke v ich živote. Rytmus len pred chvíľou zverejnil dojímavý záber, aký sa v prípade drsňáckeho rapera len tak nevidí.

Je tomu len pár dní, čo sa Jasmine a Rytmusovi narodil ich vytúžený synček Sanel. Šťastní rodičia sa ešte stále nevedia vynadívať na svoj poklad a pozorný raper priniesol hneď po pôrode moderátorke krásny darček. O svoju lásku sa pritom dôkladne staral aj počas tehotenstva a nič nenechal na náhodu ani pri pôrode.

Jasmina aj Patrik totiž v piatok dorazili do areálu luxusnej súkromnej kliniky v centre Bratislavy, kde pred časom priviedla na svet bábätko aj Mary Bartalos. Podľa informácii Nového Času sa pritom ceny za pôrod môžu vyšplhať až na 3 200 eur. Raper ale na svojej najmilovanejšej žene nešetrí a inak tomu nebude ani v budúcnosti.

Na sociálnej sieti neprestávajú pribúdať nádherné zábery šťastných rodičov s maličkým v náručí. Hoci si Patrik musel počas tohto čarovného obdobia odskočiť na koncert za fanúšikmi, neustále musí myslieť predovšetkým na svoje dve lásky. Dôkazom je aj najnovšia fotka, ktorá ukazuje, že deti dokážu naozaj robiť zázraky.

Ešte stále neviem spracovať posledné dni. To, ako som bol pri pôrode a uvidel/počul ho prvýkrát. Neskôr sa s vami o tom podelím. Zatiaľ len to, že keď som bez neho pár minút, tak mi moc chýba a keď ho držím v rukách, tak ma nabíja šťastím, tou nepoškvrnenou čistou dušičkou. A pocit, že je môj/ z nás je zázračný,” rozjíma sa hrdý otecko, ktorý má pri Sanelovi výraz, aký dokáže vyčarovať len bábätko.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/rytmusking, jasmina_alagic