Katy Perry (34) je hviezdou svetového formátu, pričom ju netreba snáď nikomu predstavovať. Hoci však na pódiu či oficiálnych fotkách pôsobí vždy dokonale, realita je celkom odlišná. V súkromí je totiž Katy taktiež len “obyčajnou” ženou, ktorú by ste možno nespoznali, ani keby ide na ulici priamo oproti vám.

Katy Perry, ktorá nedávno počas súťaže American Idol odrovnala prítomných svojou reakciou, je jednou z najväčších speváckych hviezd súčasnej popovej scény. Vždy dokonale upravená kráska, ktorá absolvuje za rok množstvo koncertov, vystúpení a prijíma aj pozvania do porotcovských kresiel speváckych súťaží, je však tiež len obyčajná žena. Keď sa vypnú svetlá reflektorov a zvyšky dokonalého make-upu skončia na vatových odličovacích tampónoch, je z Katy zrazu celkom bežné dievča.

Dokonca, keby stretnete hviezdu na ulici počas nákupov, je celkom možné, že by ste pohľadnú blondínku ani len nespoznali. Nenápadná a nahodená v teplákových súpravách sa spokojne premáva po uliciach Los Angeles. Aj snúbenica Orlanda Blooma má pritom rovnaké problémy ako všetky ostatné ženy, keďže bojuje s väčším zadkom, širšími stehnami a legíny spoľahlivo odhalia aj celulitídu. Treba ale uznať, že keď sa objaví v koncertnom kostýme pred tisíckami nadšených fanúšikov, vyzerá aj s kilami navyše ako pravá diva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

KATY PERRY na fotkách

KATY PERRY v realite

Zdroj │ Foto: Instagram/katyperry, Twitter, YouTube/American Idol