Očarujúca slovenská herečka Mária Bartalos má radosti a šťastia na rozdávanie! Láskavá manželka športovca Adriána Bartalosa a milujúca matka sa už dva týždne teší z dvojnásobného rodičovstva, pričom takto to deťom pôvabnej umelkyne spolu pristane!

Herečka a mamička na dvojnásobný non-stop úväzok je šťastím bez seba! V pondelok 13. septembra priviedla na svet manželovi Adriánovi synčeka Jonatána a štvorici to spolu náramne pristane. K veselej rodinnej fotografii tentokrát pridáva hrejivé vyznanie manžel:

“Už sú tomu dva týždne, čo sa tento malý chlapček stal súčasťou našej veselej rodinky. Okrem toho, že si nesmierne užívame Jonatanovu prítomnosť, si taktiež užívame pohľad na to, ako sa buduje vzťah medzi ním a jeho starším bratom. Od ich prvého stretnutia ho Noel neustále zasypáva zvedavými pohľadmi, úprimnými úsmevmi a vrúcnymi objatiami. Takto sa každým dňom stávajú z chlapcov väčší parťáci a z nás spokojnejší rodičia. Verím, že naše silné rodinné puto nám ponúka tú najlepšiu príležitosť učiť sa, čo je to skutočne milovať, prinášať správne obety a pomáhať si navzájom niesť svoje bremená.”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/adrian.bartalos | Foto: IG/adrian.bartalos, kristianakona