Život občas píše neuveriteľné príbehy, pričom talent do vienka nedostávajú len na prvý pohľad krásni a zdraví ľudia “vhodní” do svetového šoubiznisu, ale aj tí, ktorí sú výnimoční predovšetkým duševne. To je aj prípad mladého muža, ktorého na casting šou “Amerika má talent” priviedla hrdá mamička.

Talentové súťaže po celom svete sa tešia mimoriadnej popularite a kým u nás sa iba uplynulý víkend ukončila šou The Voice Česko Slovensko, Amerika opäť začala hľadať svoj talent. Snáď najväčším prekvapením nielen tejto série sa stal mladý Kodi Lee. Len 22-ročný muž, ktorý je slepý, a taktiež trpí autizmom, predstúpil spolu so svojou mamou Tinou pred porotu bez akýchkoľvek obáv.

Ako následne uviedol, prišiel im zaspievať skladbu a zahrať na piano, čomu však zo začiatku prítomní príliš neverili. Všetko sa zmenilo, keď Kodi položil svoje ruky na klavírne krídlo a zaspieval prvé tóny emotívnej skladby. Nielen Simon Cowell, zvyšok poroty, diváci v sále, ale aj tí pri televíznych obrazovkách okamžite stratili reč. Americký talent napokon dostal od porotkyne Gabrielle Union “Zlatý bzučiak”, čím automaticky postúpil do finále šou.

https://www.youtube.com/watch?v=pDPdRYF7hTQ

Zdroj: YouTube