Dara Rolins prežíva skutočne náročné obdobie a po strate milovaného otca, prišla aj o najlepšiu kamarátku Evu Skallovú, ktorá zomrela vo veku 36 rokov na rakovinu.

[sociallocker]Daru sme pred pár dňami mohli počuť v rádiu Expres, kde ju vyspovedala Evita a samozrejme, spomenuli aj toto jej náročné obdobie. Najhoršie to celé prežíva Evkina dcéra Charlottka (8), ktorá v okamihu prišla o milovanú mamu.

U Evity na Exprese? #VsetkoAleboNic @evitaurbanikova

Fotka uverejnená používateľom Dara Rolins (@dararolins_vermi),

Pre Charlottku je veľkou oporou určite otec Jirka a taktiež aj Dara s dcérou Laurou (8). Dievčatá sú dokonca kamarátky a zvyknú si často aj esemeskovať, čo Dara schvaľuje a má z toho radosť. Speváčka sa taktiež vyjadrila, že si ani len nevie predstaviť, čo sa v takej malej hlávke musí diať, a aké ťažké to musí byť pre dievčatko.

Čo je však skutočne nádherné gesto, Dara sa rozhodla, že Charlottku by chcela s nimi brávať na dovolenky, spoločné víkendy, jednoducho, aby spolu trávili viac času, čo by mohlo výrazne dievčatku pomôcť. Súhlasil s tým aj jej otec Jirka, s ktorým sa už Dara o tom rozprávala. Celý rozhovor si môžete vypočuť TU.

Zdroj: expres.sk | Foto: Instagram
[/sociallocker]