Ostrieľaný politický moderátor Noro Dolinský patril k dlhoročným stáliciam na obraze televízie TA3. Všetko však zmenil incident, kedy ho prichytili za volantom pod vplyvom alkoholu. Teraz sa však pred kamery vráti v novej relácií, ktorú bude spolumoderovať.

Moderátor Noro Dolinský sa v máji postaral o poriadny rozruch, keď za volantom nafúkal 1,7 promile. V televízií TA3, kde patril k dlhoročným a ostrieľaným tváram, sa ho napokon rozhodli z relácie V politike úplne stiahnuť. Na poste ho pritom nahradil ďalší známy moderátor.

Tvár politických diskusií tak mala skončiť v zákulisí výroby a na obraze sa už viac neobjavovať. No zdá sa, že televízia TA3 po niekoľkých mesiacoch od alkoholovej kauzy zmenila názor a od striktného rozhodnutia upustila. Dolinský sa totiž objaví v novej relácií!

Ako uviedla Pluska, už od 13. septembra sa bude od pondelka do piatku medzi 6:00 a 9:00 objavovať v relácií Raňajky. V rannom vysielaní o spravodajstve, počasí a dopravnom servise bude hlavným moderátorom Alexander Štefuca, kým Dolinský bude spolumoderátorom a dramaturgom. „Alexander Štefuca aj Noro Dolinský majú dlhoročné skúsenosti s úspešným ranným vysielaním, preto sme sa rozhodli angažovať ich v tomto formáte,“ uviedla šéfka komunikačného oddelenia TA3 Oľga Dúbravská.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: TA3