Nikoleta Kortišová alias Dolli si počas šou Ruža pre nevestu servítku pred ústa nekládla, čím sa postarala o nejednu drámu. Svojej úprimnosti nezostala nič dlžná ani v podcaste SNAMI, kde sa o ženíchovi Radkovi nevyjadrovala najlepšie.

Dolli hneď v úvode rozhovoru priznala, že sa do šou neprihlásila sama. Oslovila ju TV Markíza a na tretiu ponuku sa už rozhodla prikývnuť. Aké boli jej pocity z Radka? ,,Vieš čo, ja som ho videla, vravím si okey, ale potom s odstupom času to bolo také, že ee, nie je môj typ,” priznala blondínka, ktorá nabonzovala, že to malo rovnako viacero dievčat. Mená si však nechala pre seba.

Dolli

Extravagantná “nevesta” ďalej uviedla, že vedela, že to Radkovi a víťazke Stanke dlho nevydrží. ,,Nechcem byť zlá, ale ona má jednoducho naviac…” prekvapila Dolli. Následne sa moderátori Oskar a Svetozár opýtali, či je klebeta, že sa podnikateľ z Banskej Bystrice správa mimo kamier inak, založená na pravde. ,,Ževraj je to kvítek a ževraj robil striptéra,” šokoval Oski.

,,Radko sa nejako zachoval pred kamerami a za mňa nie je to úplne on. Tak by som sa k tomu vyjadrila, že neni až taký milučký, až taký gentleman… Jednoducho, vie byť pekný kvietok,” prezradila Dolli. Tá potvrdila aj informáciu, že to v minulosti Radko skúšal aj ako striptér. ,,Niečo som začula od Radka, neviem, či to bolo vonku, ale začula som to. Hovoril to.”

Dolli

Trojica sa vrátila aj k Dollinmu dramatickému odchodu, ktorý plánovala už deň predtým. Podľa jej slov to vo vile viac nedávala a prestalo ju to baviť. Situácia sa vyhrotila i skrz alkohol, ktorý blondínka spolu s Pocahontas popíjali celý deň. Ako priznala, na ceremoniáli bola opitá.

,,Ja by som jemu určite povedala, že si nezoberiem tú ružu. Lebo ja už som mala takú… Mne vadil už aj, furt tam za ním chodili baby a bozkával sa a neviem čo. Ja už som vedela, že aj keby s ním idem na to rande, ja proste si s ním nemám čo povedať. Mne už bol taký slizký proste, taký nechutný,” opäť šokovala extravagantná kráska, ktorá svoju účasť v šou napokon ukončila v nezabudnuteľnom štýle.

Dolli a jej dramatický odchod z Ruže pre nevestu

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Zdroj/Foto: YouTube/Oski Barami, Instagram/tvmarkizaofficial