Najvýraznejšou účastníčkou druhej série šou Ruža pre nevestu bola rozhodne Nikoleta Kortišová alias Dolli. Extravagantná blondínka sa netají viacerými úpravami, s ktorými však ani zďaleka neskončila. 

Už na prvý pohľad je jasné, že vizáž prsnatej blondínky nie je najprirodzenejšia. Dolli priznáva, že na tele nosí prsné implantáty v hodnote 12-tisíc eur a aj jej pery sú neraz zväčšené. Poslednú ich úpravu však ku podivu absolvovala pred tromi rokmi. Teraz uvažuje nad zmenou.

Dolli

,,Mne sa nepáči, ako mám na kamere strašne obrovské tie pery. Ja ich nemám naživo až tak obrovské a som aj teraz riešila, že by som išla ich dať trošku vypustiť,” priznala influencerka v internetovej show Hovor alebo papaj exfarmára Lukáša Stanislava, ktorý jej slová potvrdil. ,,Nemáš, aj za mňa. Na tom obraze to vyzerá väčšie, takto naživo je to v poho,” zareagoval Luky.

Dolli ďalej uviedla, že o pár rokov plánuje aj ďalšiu operáciu pŕs. ,,Nejakú takú primeranú veľkosť a zdravotne, aby som bola okey,” vyjadrila sa kráska. ,,Samozrejme, sánka, líca, tak to si chcem dať určite v blízkej dobe,” pokračovala televízna hviezdička, ktorej sa páči i to, keď si dievčatá nechajú zúžiť pás a mierne zväčšiť zadok. Cvičiť sa jej totiž nechce. Táto alternatíva by však prichádzala do úvahy iba v prípade, keby Dolli žila v zahraničí. Na Slovensku to podľa jej slov nehrozí.

Dolli nakydala na Radka: Slizký a iný ako pred kamerami!

Zdroj/Foto: YouTube/Luky Stanislav, Instagram/nicoleta_dolli_kortis