Rodina Dobroslava Trnku sa rozhodla predať luxusnú nehnuteľnosť, ktorú môžu potenciálni kupujúci poznať z televíznych záberov. Práve v tomto dome bol totiž na začiatku roka 2020 zadržaný bývalý generálny prokurátor.

Bývalý generálny prokurátor Dobroslav Trnka je momentálne obvinený zo zneužitia právomoci verejného činiteľa v kauze Gorila, pričom mal sedem rokov v trezore utajenú nahrávku s kontroverzným podnikateľom Marianom Kočnerom. V týchto chvíľach ho vyšetrujú na slobode, no svoju vinu naďalej odmieta.

58-ročného muža zadržala polícia 16. januára 2020 v dome v Hamuliakove, ktorý je momentálne na predaj. Nehnuteľnosť, ktorá sa rozlieha na pozemku 690 m2 , je na trhu za 342 160 eur, pričom ide o 5-izbový rodinný dom so záhradou, dvojgarážou, a dokonca aj vnútorným bazénom.

Dom má samostatný vstup s bezpečnostnými vchodovými dverami aj alarmom. Skolaudovaný bol v roku 2002. Oficiálnym vlastníkom nadštandardnej nehnuteľnosti je Trnkov syn Jakub, no dlhý čas ho obýval iba jeho otec. Podľa dostupných informácií rodák zo Skalice v uvedenom dome stále býva.

Zábery Trnkovho domu nájdete >>>TU<<<

Trnka poskytol v dome v Hamuliakove rozhovor redaktorovi televízie Markíza

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: nehnutenosti.sk  |  Foto: YT/SME, Televízia Markíza, FB/Polícia SR