Do slovenských kín v týchto dňoch mieri nový vianočný film, ktorý je plný domácich hereckých hviezd. V romantickej komédii Želanie pre Ježiška sa objaví Táňa Pauhofová, Richard Krajčo, Jaroslav Dušek, Eva Holubová, Jiří Langmajer, Elizaveta Maximova, Anna Polívková, Hana Vagnerová a množstvo ďalších!

Obľúbená slovenská režisérka Marta Ferencová, ktorá stojí za filmami Všetko alebo nič či Príliš osobná známosť, natočila nový romantický film Želanie pre Ježiška, ktorý formou pripomína obľúbenú snímku Láska nebeská. Nezodpovedný frajer, ktorého životnou náplňou je obšťastňovanie žien, zisťuje, že existuje aj otcovská a partnerská zodpovednosť. Spokojnému manželskému páru, ktorému zdanlivo nič nechýba, postaví osud do cesty dievčatko, čo ušlo z detského domova.

Úspešný a sebavedomý manažér svoju spriaznenú dušu už našiel, ale predstaviť ju rodičom je preňho nočná mora. A dve osamelé osoby, ktoré už rezignovali na šťastie a hľadanie toho pravého, možno dostanú ešte jednu šancu. „Je tam veľká paleta emócií, typov postáv, vzťahov. Baví ma, že každú chvíľku dej preskakuje z jedného príbehu do druhého a že to nenudí, ale diváka ťahá stále dopredu,“ hovorí o filme režisérka Marta Ferencová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/Continental film