Dominik Porubský (21) sa stal zaslúženým víťazom Farmy X a domov si odniesol výhru vo výške 75-tisíc eur. Aj napriek tomu, že reflektory kamier už nie sú súčasťou jeho života, nezabudol na exfarmára, ktorý bol na statku jeho pravou rukou.

Diváci môžu častokrát počuť, ako si farmári sľubujú, že budú v kontakte aj po skončení reality šou. Pred kamerami svojich konkurentov volajú dobrými priateľmi, ba až osloveniami brat či sestra. V skutočnom živote sa však málokedy podarí udržať si vzťahy, ktoré pred kamerami vyzerali tak skutočne.

V desiatej sérií však zrejme došlo k zlomu, keďže sa ukázalo, že Michaela Štefániková a Táňa Brunayová sú skutočne dobrými priateľkami aj v realite, pričom do ich vzťahu je zapojený aj exfarmár Peter Harezník, Tánin súčasný partner. Zdá sa však, že aj kamarátstvo víťaza Farmy X, Dominika Porubského a Milana Vysokaia, známeho ako Miňo, nevyprchalo.

Verní priatelia sa stretli aj po natáčaní šou, pričom si nezabudli pripomenúť tie najdôležitejšie momenty z rybárskej osady. ,,Duo Jamaha opäť spolu!!! Spomíname na tie zážitky, čo sme spolu prežili na Farme X,“ napísal Dominik na sociálnej sieti, kde pridal aj ich spoločnú fotografiu. Dvojica na nej drží drevený skvost, ktorý vyrobil Miňo na príkaz hospodára Martina.

Zdroj: Instagram/_porubskydominik  |  Foto: Instagram/_porubskydominik, Facebook/Farma