Dominik Porubský (21) sa stal zaslúženým víťazom Farmy X a domov si odniesol výhru vo výške 75-tisíc eur. O tom, že mladý farmár bol srdcom bojovník už ako dieťa, vás presvedčia fotky, z ktorých odvaha a sila len tak sršia.

Dominik Porubský sa stal absolútnym víťazom Farmy X a odniesol si rozprávkovú výhru 75-tisíc eur, ktorú už začína rozumne investovať do svojej hospodárskej práce. Kým iní farmári sa po skončení šou sťažujú na problémy a dlhy, Dominik presne vie, čomu sa po odchode zo statku na Záhorí venovať.

Mladík z Trenčianskej Teplej ustál na statku aj intrigy a nechutnosti, z ktorých mnohé sa prevalili až po ukončení Farmy a venuje sa naďalej tomu, čo je jeho srdcu blízke. 21-ročný statný chlap je srdcom bojovník už od útleho veku a svedčia o tom aj jeho zábery na sociálnej sieti.

Domčo bol totiž už pred šiestimi rokmi mocný chlapec a kamaráti ho v komentároch prezývali Rambo. Farmár sa venoval dobrovoľnému hasičstvu, behal po skalách a už niekoľko rokov sníval o novšom modele traktora, s ktorým sa vyfotil. Pracant tak už od mlada ukazuje, že mu robota nesmrdí a vysedávanie doma pri mobile nie je nič preňho.

Dominika prezývali Rambo, pretože mal už pred rokmi veľkú silu
Domčo bol aj dobrovoľný hasič
Farmár sníval o novom modele traktora
Mladý muž mal už od detstva srdce bojovníka

Zdroj | Foto: Facebook