Dominik Porubský má vždy dobrú náladu a nechýba mu úsmev na tvári. Aj jeho sa však môžu zmocniť výčitky svedomia či pocity sklamania. Mladík skončil tentokrát v slzách a za všetkým je jeho románik s Mišou, ktorý má nepríjemnú rodinnú dohru.

Hoci má Dominik väčšinou dobrú náladu, aj na neho dokážu prísť negatívne emócie a úplne ho odrovnať. To sa mladíkovi stalo aj po návšteve jeho najbližšej rodiny, keď ho prišla pozrieť mama, otec a brat. Napokon sa farmár po ich odchode neubránil slzám, no dôvodom nebolo zrejme len dojatie z toho, že videl svoju rodinu po tak dlhom čase.

Počas prechádzky si totiž Dominikovi rodičia neodpustili kritiku na adresu svojho syna: “A čo tvoja kamoška?“ začal nenápadne rozhovor otec. Aj keď sa Dominik tváril, že nevie, o kom je reč a spýtal sa “ktorá”, otec sa nedal a pokračoval: “Všetko my vieme, nám nič neujde!” Ešte viac naložila mladíkovi jeho mama: ,,Domino, máš byť sám sebou! Máš svoju hlavu, nedaj sa ovplyvňovať!“ dohovárala synovi aj ona.

Nevedno, či práve tieto slová zaťali u Dominika do živého, no keď rodičia odišli, neubránil sa úprimnému plaču. Zrejme ho trápili aj výčitky, ktoré si v súvislosti s románikom s Mišou vypočul. Aj ostatní na statku si všimli, že rodičia boli k farmárovi mierne odmeraní, hoci netušili, či práve jeho vystrájanie s vypadnutou červenovláskou bolo tou pravou príčinou ich chladného správania.

Zdroj: farma.markiza.sk | Foto: YouTube