Dominika Cibulková patrí, dovolíme si tvrdiť, medzi najznámejšie Slovenky. Slávu i mnohých fanúšikov si získala vďaka tenisu, už behom kariéry sa ale začínala stávať úspešnou aj na sociálnych sieťach.

Na Instagrame ju sleduje viac ako 480 tisíc fanúšikov, ktorí mohli postrehnúť aj to, že svojej dcérke Ninke, ktorá nemá ani rok, dopriala na jej prvé Vianoce darček, ktorý možno nedostalo žiadne iné dieťa na Slovensku. Konkrétne ním bola, okrem iných darčekov, kabelka od svetoznámej francúzskej značky Louis Vuitton, ktorá nestála rozhodne pár drobných.

Mnohí krútili hlavou nad tým, na čo bude takému malému dievčatku kabelka, obzvlášť taká drahá. Sama Dominika s úsmevom priznala, že viac radosti urobil Ninke baliaci papier.

Avšak nutno dodať, že ak na to rodičia majú, tak je na nich, čím obdaria dieťa, aj keď sa veľkému percentu ľudí môže zdať takéto vyhadzovanie peňazí totálne nezmyselné. No vždy lepšie, ako keď sa niektorí “obyčajní” rodičia hrajú na niekoho, kým nie sú, a nezmyslene sa kvôli Vianociam i zadĺžia.

Zdroj | Foto: IG/domicibulkova