Dominika Cibulková pred pár týždňami krstila svoju knihu s názvom ,,Tenis je môj život“, kde verejne ohlásila koniec profesionálnej kariéry. Tenistka tak začína novú kapitolu života, na ktorú sa úprimne teší. Žeby ju čakali materské povinnosti?

V súvislosti s Dominikou sa čoraz viac skloňuje tehotenstvo. Verní priaznivci tenistky ju opakovane nemiestne upozornili, že viditeľne pribrala. Očakávalo sa, že známa blondínka sa čoskoro prizná, že pod srdcom nosí bábätko. Namiesto toho však prekvapila verejnosť vydaním knihy, ktorá opisuje celú jej kariéru.

Zdá sa však, že známa blondínka by sa mala predsa len tešiť na svojho prvého potomka. Pacientka na gynekologickom oddelení si totiž všimla tenistku aj s manželom, ako spoločne vstupujú do ambulancie. ,,Stretla som ju v ružinovskej nemocnici aj s manželom. Bolo to v polovici októbra, išli na ultrazvuk,“ uviedla žena pre cas.sk.

Dôvodom myslieť si, že je Dominika v druhom stave, potvrdzuje aj jej strohá odpoveď. Igor Kmeťo st. sa totiž na párty po galavečere Tenista roka zahral na moderátora relácie Smotánka, pričom sa Cibulkovej spýtal, či je naozaj tehotná. ,,Uvidíme,“ odpovedala so smiechom milovníčka módy. Zrejme ešte nie je pripravená podeliť sa so svetom s touto úžasnou novinkou. Je však isté, že čoskoro už tehotenstvo neskryje. Prečo aj? Určite bude prekrásna tehuľka!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk, markiza.sk  |  Foto: Instagram/domicibulkova