Jedna z našich najlepších tenisiek sa už o pár týždňov stane prvýkrát mamičkou. Na novú kapitolu vo svojom živote sa veľmi teší, no zároveň sa musela v čase pandémie rozhodnúť, kde príde jej bábätko na svet. Slovensko to však rozhodne nebude!

Dominika spoločne so svojím manželom už čoskoro vymení tenisové kurty za cumlíky a plienky. Termín pôrodu sa nezadržateľne blíži, pričom známa blondínka prezradila, že pôrod je odhadovaný na 9. júna. Pred pár mesiacmi dokonca bez okolkov priznala, že pod srdcom nosí chlapčeka, ktorý sa bude volať Jakubko.

30-ročná budúca mamička však prekvapila informáciou, že napriek aktuálnej situácii ohľadom koronavírusu bude rodiť vo Viedni. ,,Našťastie sa to bude dať. Musíme si však pred pôrodom urobiť test na koronavírus, aby sme vôbec mohli vycestovať do Rakúska. Myslím, že musí byť starý 4-5 dní. Hlavnou výhodou je, že pri pôrode môže byť so mnou aj manžel. Na Slovensku možnosť momentálne nie je,“ uviedla Cibulková pre sport24.pluska.sk.

Po návrate na Slovensko by čerstvých rodičov mala čakať povinná 14-dňová karanténa. Štátnemu zariadeniu v Gabčíkove sa však zrejme vyhnú. V prípade, ak nebudú mať pozitívny test na koronavírus, totiž môžu absolvovať karanténu v pohodlí domova.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sport24.pluska.sk  |  Foto: Instagram/domicibulkova