Známa slovenská športovkyňa Dominika Cibulková nevykročila do roku 2021 práve najšťastnejšou nohou. Usmiata tenistka bola ostro kritizovaná za prednostné očkovanie proti ochoreniu Covid-19 a po šou so Simonou Salátovou boli šoubiznisové vody rozbúrené opäť nanovo. Dominike neprialo ani porotcovanie v súťaži krásy Miss Slovensko 2021, kde ľuďom prekážala jej údajná neodbornosť a rovnako aj „okatá“ propagácia jej nového butiku s detským oblečením.

Dominika však na úsmeve nestráca a v najnovšej relácií S Tribulom po horách prezradila zopár pikošiek z osobného života. „Najnovšia vec v mojom živote je Jakubko, už ho máme vlastne rok, je v našom živote a je to naozaj úplná zmena. Ukázal nám úplne iný život a úplne taký iný pohľad na svet, to je strašne krásne,“ raduje sa Dominika.

Svoje prednostné očkovanie a reakcie národa naň nazvala davovou psychózou: „Bolo to naozaj veľmi ťažké obdobie, ale mala som pri sebe Michala, mala som pri sebe rodinu, samozrejme, zvládla som to,“ reaguje plavovláska.

Dominika sa aj s manželom a so synom v relácií vybrala s Jánom Tribulom na Kráľovu hoľu a na vrchole prezradila aj plány do budúcna: „Všetci sa ma pýtajú, že kedy druhé, napríklad aj naša svokra. Nie, kľud, chcem sa venovať Jakubovi,“ objasnila Dominika Cibulková.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: IG/domicibulkova