Dominika Cibulková patrí medzi najúspešnejšie európske tenistky, pričom jej program bol donedávna poriadne nabitý. Rozhodla sa však pre pauzu a v priebehu leta si vychutnala niekoľko dovoleniek. Voľný čas však venuje aj svojím kamarátom, s ktorými brázdi bratislavské ulice. Zdá sa však, že jej užívanie si života sa stalo kameňom úrazu vo vzťahu so susedmi.

Známa blondínka vlastní luxusný apartmán v centre Bratislavy, ktorý disponuje rozsiahlou terasou, na ktorej pravidelne organizuje súkromné párty. Tak sa stalo aj pred pár dňami, pričom sa pozvaní hostia na čele s Dominikou poriadne odviazali. Hlasná hudba a výkriky zneli celou ulicou, čo zobudilo nemálo susedov.

Nepríjemnú situáciu natočila Slovenka, ktorá nad správaním tenistky iba neveriacky krútila hlavou. Nocou sa totiž šírili piesne Dary Rolins, ktoré Cibulková miluje. O pol tretej ráno však ľudia stratili trpezlivosť a zavolali políciu. Vo videu je jasne počuť, ako sa muži zákona snažia dostať do nehnuteľnosti. ,,Pani Cibulková, tu je polícia, otvorte dvere,“ kričali policajti.

Dominika však ich krik úplne odignorovala a naďalej sa bavila s priateľmi. Mnohí verní fanúšikovia by mohli tvrdiť, že mohlo ísť o inú pani Cibulkovú alebo dokonca inú ženu. Všetky tieto dohady však vyvrátila samotná športovkyňa. Na balkóne totiž zakričala nevhodnú poznámku, pričom je jasné, že ide o hlas tenistky. ,,Jáj do pi*e, že idú do roboty, to je ich problém,“ zvreskla.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: hetrik.sk  |  Foto: Instagram/domicibulkova, hetrik.sk  |  Video: Streamable.com