Dominika Cibulková (29) čoraz viac hovorila o tom, že uvažuje nad zmenou svojho trvalého pobytu. Odvody do sociálnej a zdravotnej poisťovne ju mesačne stoja stovky až tisícky eur a zdá sa, že stratila trpezlivosť. Priznala, že jej nové sídlo sa bude nachádzať v Spojených arabských emirátoch.

Nie je žiadny prekvapením, že Cibulková má veľmi slušné príjmy, z ktorých však musí platiť odvody. Aj napriek tomu, že netrpí núdzou, hnevá ju daňový systém, ktorý je nastavený na Slovensku. S manželom sa tak plánuje presťahovať do Dubaja.

Portál sport24.sk informoval, že Navarrovci sa rozhodli pre obytný komplex Palazzo Versace, ktorý sa môže pochváliť piatimi hviezdičkami. No stať sa obyvateľom Spojených arabských emirátov nie je také jednoduché. Je nutné, aby človek vlastnil nehnuteľnosť za milión dirhamov (228-tisíc eur) alebo si na tomto mieste zaregistruje obchodnú spoločnosť, s ktorou bude podnikať na danom území.

V prípade, ak by sa Dominika so svojou polovičkou rozhodla zakúpiť nehnuteľnosť, priestranné apartmány v tomto komplexe sa pohybujú v sume 900-tisíc eur. ,,V Dubaji som našla miesto, ktoré mi poskytuje komplexne tréningové možnosti a predovšetkým špičkovú lekársku starostlivosť,“ uviedla pre šport24.sk nadšená športovkyňa.

Nové sídlo Dominiky Cibulkovej

Zdroj: sport24.sk  |  Foto: Facebook, Instagram