Dominika Cibulková patrí k najlepším domácim tenistkám, pričom jej program je poriadne nabitý. Pred pár dňami však priznala trpkú pravdu, ktorá sa zrejme nebude dobre počúvať skalným športovým fanúšikom. Úprimné slová známej blondínky totiž mnohých zarmútili.

Dominika sa môže vo svete tenisu pýšiť mnohými úspechmi, pričom jeden z najdôležitejších je rozhodne titul majsterky sveta z roku 2016. Od tohto obdobia to však so známou milovníčkou módy ide akosi z kopca. Na pár mesiacov si dala pauzu s cieľom začať sezónu s úplným nasadením, no jej plány sa zmenili.

Blondínka totiž pred pár dňami prekvapila nečakanou správou. ,,Som smutná, že musím oznámiť, že nebudem schopná súťažiť na Wimbledone počas tohto roka. Je to pre mňa veľmi ťažké aj preto, lebo minulý rok som dosiahla štvrťfinále a mám odtiaľ množstvo pekných spomienok. Budú mi chýbať moji fanúšikovia,“ napísala na sociálnej sieti.

Dôvodom jej neúčasti má byť zranenie z minulosti, ktoré sa jej opäť vrátilo. Cibulková niekoľkokrát prízvukovala, že sa turnajov zúčastní iba v prípade, že bude schopná vydať zo seba 100 %, čo by teraz nebolo možné. Dá sa však predpokladať, že Domča sa na kurt tak skoro nevráti, keďže s manželom vážne uvažujú nad založením rodiny. Raketu tak možno čoskoro vymení za kočík.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Instagram/domicibulkova