Dominika Navara Cibulková nahnevala takmer celé Slovensko po tom, aký komentár zanechala na sociálnej sieti premožiteľke našej krajanky. Množstvo Slovákov si myslí, že toto Dominika úplne pokazila a nechápu ako to mohla našej tenistke Magdaléne Rybárikovej spraviť.

Dominika Navara Cibulková posledné dni púta na seba značnú pozornosť a to nie práve športovými výkonmi. Môžu za to jej reakcie na sociálnych sieťach. Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková sa prebojovala do semifinále Wimbledonu, čo je určite fantastický úspech. Okrem iných jej k nemu zablahoželala napríklad i Daniela Hantuchová. Ak by ste však takéto gesto čakali aj od Cibulkovej, ste na omyle.

Tá, naopak, podporila jej premožiteľku v poslednom súboji, Garbi Muguruzu. Všímaví fanúšikovia si všimli, že na jej Instagrame zanechala k fotke komentár “moje dievča” s množstvom smajlíkov a výkričníkov. Bolo to práve k záberu, na ktorom oslavuje, že postúpila do finále. Dominika okrem toho fotku, samozrejme, aj olajkovala. Neskôr však, zdá sa, si všetko rozmyslela a svoj komentár vymazala. Na sociálnej sieti sú tak už iba odpovede na jej pôvodný odkaz.

Mohlo by vás zaujať: Z Dominiky Cibulkovej sa smejú zahraničné médiá. Každý zápas robí TOTO!

Dominika komentár pod touto fotkou radšej zmazala

Keď už pomaly na tento prešľap Dominiky začalo zabúdať, upozornila na seba opäť. Zverejnila záber s Muguruzovou, ku ktorému opäť pripísala emotívny odkaz. “Už nemôžem byť viac šťastná, pre teba dievča.” Muguruzová, ktorá sa do finále prebojovala práve cez našu Rybárikovú, si totiž nakoniec vybojovala prvé miesto na prestížnom Wimbledone. Fanúšikovia by možno nevideli nič zlé na gratulácii svojej tenisovej kamarátke, v prípade, že by rovnako prejavila podporu aj svojej krajanke a kolegyni z Fed Cupu.

Premožiteľka Rybárikovej nakoniec vyhrala celý Wimbledon

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram