Dominika Gottová chcela darovať nemocnici finančný dar: Tá ho odmietla!

Dátum:

Konanie Dominiky Gottovej je mätúce viac ako kedykoľvek predtým. Nedávno sa vrátila do Helsínk, kde sa údajne pokúsila o samovraždu. V týchto dňoch je však späť v Prahe, kde chce preraziť so svojím novým projektom.

Najstaršia dcéra zosnulého maestra po mnohých bulvárnych kauzách prekvapila vydaním knihy s názvom Poslední roky s Karlem, na ktorej spolupracovala s novinárom Lubošem Procházkom. V publikácií má byť prezradených niekoľko rodinných tajomstiev, pričom Dominika tvrdí, že jej otec mal utajovaného syna.

O knihu má byť veľký záujem a blondínka sa jej snaží robiť reklamu všade, kam príde. Najnovšie dokonca rieši rozhodnutie kníhkupectva Luxor, ktorý stiahol publikáciu z predaja. Gottová je totiž presvedčená, že jej niekto hádže kolená pod nohy. ,,Tuším, kto za celou situáciou stojí! A dotyčnej či dotyčným odkážem jediné: Pravdivé slová nebývajú príjemné a prijemné slová nebývajú pravdivé. Pravda proste rodí nenávisť,“ povedala na brífingu, ktorý sama zvolala.

Dominika zároveň oznámila, že časť peňazí z predaja knihy venuje oddeleniu hematológie vo Všeobecnej fakultnej nemocnici v Prahe, kde liečili Karla Gotta. Dostala však poriadne studenú sprchu. ,,Za VFN Praha môžem znova konštatovať, že sme sa rozhodli dar neprijať práve z dôvodu jeho nevhodnej až bulvárnej medializácií. To nie je aktivita, v ktorej by sme ako nemocnica chceli figurovať,“ uviedla hovorkyňa nemocnice Maria Heřmánková pre super.cz.

Reakcia darkyne na seba nenechala dlho čakať. ,,Je mi jasné, že za rozhodnutím nestojí sama nemocnica, ale nátlak manželky môjho otca, ktorá už týmto spôsobom jednu nemocnicu donútila k tomu, aby neprijala finančný dar z dražby obrazu môjho otca,“ tvrdí Gottová, ktorá okamžite zaútočila na svoju nevlastnú matku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: super.cz  |  Foto: YT/Robert L.Putman, FB/Všeobecná fakultní nemocnice v Praze – VFN, Karel Gott

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Fantastická premena Katky Koščovej: S novou postavou vyzerá božsky!

Katka Koščová sa v roku 2004 stala víťazkou prvej série...

Richard Sulík to natrel Matovičovi: Po roku má byť štátna kasa v…!

Zdá sa, že ďalšia koaličná kríza je na spadnutie....

Herečka s manželom idú do väzenia: Tri roky zneužívali 13-ročnú školáčku!

Slávna herečka čelí spoločne s manželom mimoriadne vážnemu obvineniu,...

Tehotná Plačková v slzách: Prvá reakcia na zrušenie obvinenia!

Jedna z najúspešnejších slovenských influenceriek, ktorú na sociálnej sieti...