Konanie Dominiky Gottovej je mätúce viac ako kedykoľvek predtým. Nedávno sa vrátila do Helsínk, kde sa údajne pokúsila o samovraždu. V týchto dňoch je však späť v Prahe, kde chce preraziť so svojím novým projektom.

Najstaršia dcéra zosnulého maestra po mnohých bulvárnych kauzách prekvapila vydaním knihy s názvom Poslední roky s Karlem, na ktorej spolupracovala s novinárom Lubošem Procházkom. V publikácií má byť prezradených niekoľko rodinných tajomstiev, pričom Dominika tvrdí, že jej otec mal utajovaného syna.

O knihu má byť veľký záujem a blondínka sa jej snaží robiť reklamu všade, kam príde. Najnovšie dokonca rieši rozhodnutie kníhkupectva Luxor, ktorý stiahol publikáciu z predaja. Gottová je totiž presvedčená, že jej niekto hádže kolená pod nohy. ,,Tuším, kto za celou situáciou stojí! A dotyčnej či dotyčným odkážem jediné: Pravdivé slová nebývajú príjemné a prijemné slová nebývajú pravdivé. Pravda proste rodí nenávisť,“ povedala na brífingu, ktorý sama zvolala.

Dominika zároveň oznámila, že časť peňazí z predaja knihy venuje oddeleniu hematológie vo Všeobecnej fakultnej nemocnici v Prahe, kde liečili Karla Gotta. Dostala však poriadne studenú sprchu. ,,Za VFN Praha môžem znova konštatovať, že sme sa rozhodli dar neprijať práve z dôvodu jeho nevhodnej až bulvárnej medializácií. To nie je aktivita, v ktorej by sme ako nemocnica chceli figurovať,“ uviedla hovorkyňa nemocnice Maria Heřmánková pre super.cz.

Reakcia darkyne na seba nenechala dlho čakať. ,,Je mi jasné, že za rozhodnutím nestojí sama nemocnica, ale nátlak manželky môjho otca, ktorá už týmto spôsobom jednu nemocnicu donútila k tomu, aby neprijala finančný dar z dražby obrazu môjho otca,“ tvrdí Gottová, ktorá okamžite zaútočila na svoju nevlastnú matku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: super.cz  |  Foto: YT/Robert L.Putman, FB/Všeobecná fakultní nemocnice v Praze – VFN, Karel Gott