Dominika Kavaschová v šoku: Anonym ju vydiera pre intímne fotky!

Dátum:

Dominika Kavaschová, jedna z najpopulárnejších slovenských herečiek, prežíva mimoriadne ťažké chvíle. Multitalentovaná umelkyňa síce rozosmieva fanúšikov na sociálnych sieťach, ktorým ukazuje aj všednosť obyčajných dní, no sama má hlavu v smútku.

32-ročná herečka Dominika Kavaschová si aktuálne užíva materskú dovolenku s dcérkou Maiou, avšak posledné dni ju trápi neznámy anonym. Sympatickú mamičku totiž začal vydierať pre intímne fotografie staršieho dáta, ktoré mieni publikovať v prípade, že mu nezaplatí požadovanú sumu. Ako uviedla, dlho premýšľala, či sa na sociálnej sieti odhodlá priznať svoj problém, no napokon zhodnotila, že nevidí iné riešenie.

Dominike mal pred pár dňami napísať neznámy človek, ktorý tvrdil, že má jej osobné zábery, čomu najskôr nevenovala pozornosť. Bola totiž presvedčená, že nič obdobné neexistuje a aj tie, ktoré kedysi vznikli, vymazala. „Proste som to neriešila a o pár dní mi vlastne tento človek poslal fotky. A vtedy som si uvedomila, že mám intímne fotky a proste by som dala ruku do ohňa, že tie fotky som dokonca aj vymazala, čiže ja vôbec neviem, jak sa k nim ten človek dostal,“ približuje situáciu partnerka herca Daniela Fischera.

Rovnako neskrýva fakt, že jej prišlo veľmi zle už len z predstavy, že sa na predmetné zábery niekto pozerá, pričom nemá ísť o nič vulgárne. „Ja som nespala už pre to niekoľko nocí a rozhodla som sa, že s tým vyjdem verejne, pretože mám pocit, že sa to proste niekde dostane, pretože ten človek ma začal vydierať a chce odo mňa peniaze,“ dodala, pričom konkrétnu sumu nezverejnila. Dominika na záver vyzvala fanúšikov, aby si dávali pozor a anonymovi odkázala, že mu v živote praje veľa šťastia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/donda_kawa

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...

Slovenská speváčka a herečka (40) ŠOKUJE: Utajila tehotenstvo aj pôrod!

Známa slovenská speváčka a herečka, ktorú fanúšikovia obľubujú najmä...