Dominika Mirgová prežíva tie najťažšie chvíle v živote. Jej malý syn Peťko skončil v nemocnici. Dostal infekčnú chorobu zvanú Rotavírus, ktorá môže vážne napadnúť detský organizmus a v najhorších prípadoch môže dokonca zanechať dlhodobejšie poškodenie organizmu. Peťko je už našťastie doma z nemocnice a jeho stav sa lepší.

“Ahojte. Dlho som sa neozvala. Prežívala som najhoršie dni v živote. S Peťkom sme v pondelok ráno skončili v nemocnici. Zistili mu ROTAVÍRUS. Bol hospitalizovaný spolu s ním som tam strávila 4 dni strachu, obáv, plaču, čo mu ten vírus dokáže v tele spraviť. Poviem vám, že to zvládal oveľa lepšie ako ja. Bol statočný a som naňho nesmierne hrdá. Celé noci modlitieb a prosenia, nech ho to už konečne prejde a nech to mám radšej ja ako on mi boli splnené.. takže od včera trpím aj ja, nech, aspoň Peťko je viac menej v pohode. Konečne sme doma, stále spinkáme a dobíjame sa energiou,” píše speváčka.


Dominika ďalej dodáva: “Viete poviem vám pravdu. Žijem veľmi rozbehaný život, všetko chcem hneď, makám, nahrávam, koncertujem, riešim veci, rozbieham tanečné štúdio a naplno sa venujem synovi. Jasné, že sa to dá zvládnuť, len musíte ale vyhodiť spánok, relax, pokoj. A to je chyba!!!!! Život sa ti zastaví ak vidíš trpieť svoje dieťa. NIKDY VIAC! Nestojí mi to za nič na svete! Preto budete musieť s letným singlom chvíľku počkať. Nie všetko je vždy tak ako si predstavujeme a v daný moment hneď chceme. Teraz je prvoradý ON.”

Foto: Facebook, Instagram