Je tomu len zopár dní, čo speváčka Dominika Mirgová predstavila svoj nový singel „Roztopím“. Dojímavý hit, ktorý je ústrednou skladbou muzikálu Snehová Kráľovná, sa dočkal aj videoklipu, pričom fanúšikovia nešetria chválou. Prekoná na Slovensku aj úspech fenoménu z Ľadového kráľovstva?

Dominika Mirgová má nový klip na titulnú skladbu k muzikálu Snehová kráľovná, ktorý sa dostane do športových hál po celom Slovensku už od 8. decembra. Kým hudbu k rozprávke zložili Karl Kimmel a Tomi Popovič, o texty sa postaral Marián Brezáni. „Som človek, ktorý sa dokonale vie vcítiť do atmosféry a prepadnúť emóciám a práve preto ma veľmi nebolo treba usmerňovať. Myslím si, že aj režisér bol spokojný. Ešte, keby bolo plus 20 stupňov, tak by to bolo dokonalé, ale v konečnom dôsledku nás neodradila ani tá zima,“ uviedla k videoklipu Dominika.

Prekrásny rodinný muzikál Snehová kráľovná na motívy Hansa Christiana Andersena je o sile lásky a priateľstva, ktorá dokáže roztopiť aj zamrznuté srdce a prebrať ho znova k životu. V hlavných úlohách sa tentokrát predstavia speváci a herci Barbora Švidraňová, Darius Koči, Majo Labuda, Romana Dang Van či Lucia Vráblicová.

„Ja sa už neskutočne teším na premiéru, ktorá sa blíži. Keďže aj s mojim synom milujeme hudobné predstavenia, určite si premiéru nenechám ujsť. Hudbou a kultúrou ako takou žije celá moja rodina, muzikál Snehová kráľovná bude pre nás výnimočný,“ pozýva na muzikál Dominika.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: YouTube, IG/dominikamirgovaofficial | Video: YouTube