Slovenská speváčka sa teší veľkej obľube fanúšikov a na jej koncerty chodí čoraz viac ľudí. Pred pár dňami si dokonca vyslúžila ocenenie ,,Speváčka roka“ v rádiu Európa 2. No o Dominike je známe, že disponuje nielen krásnym hlasom, ale aj tanečným talentom.

Speváčka, ktorá prerazila vďaka Superstar je na roztrhanie. Aj napriek tomu, že ju to teší, jej syn Peťko je na prvom mieste. Vystúpenia, ktoré sa konajú väčšinou večer jej absolútne vyhovujú, keďže pracuje v čase, keď jej dvojročný syn už spí.

No veci sa zmenia, keďže Dominika sa rozhodla zariskovať a pracovať na novom projekte. Mirgová dlhé roky trénuje hip-hop v Trnave. Deti rôznych vekových kategórií pravidelne navštevujú tanečnú školu, v ktorej speváčka pracovala.

No prišiel čas na zmenu. Usmiata mamička si otvára vlastnú tanečnú školu s názvom VIP dance studio. V týchto chvíľach sa upravujú priestory a vyzerá to tak, že od septembra začínajú kurzy. Dominika priznala, že po ôsmich rokoch trénovania sa dostala do bodu, kedy potrebovala novú motiváciu a začínala mať pocit, že by to chcelo niečo vlastné.

Dominika so svojimi zverencami

Zdroj: vipstory.sk  |  Foto: facebook.com, instagram.com