Speváčka Dominika Mirgová je na domácej hudobnej scéne už neuveriteľných 14 rokov, pričom počas svojej kariéry vydala už viacero úspešných hitov. Jedným z nich je aj vianočný skladba Šťastné a veselé, z ktorej sa najnovšie stal rozkošný duet so synom Peťkom.

29-ročná speváčka Dominika Mirgová vydala v roku 2014 jeden zo svojich najväčších hitov Šťastné a veselé, pričom o rok neskôr priviedla na svet svojho synčeka Peťka. Bývalá hviezda šou Slovensko hľadá Superstar aktuálne dala skladbe nový šat a s chlapčekom ju prespievala do novej verzie.

„Myšlienka s ktorou som sa pohrávala už roky! Teším sa zo skladby Šťastné a veselé, pretože som v tom klipe čakala Peťka a téma pesničky v podstate je aj o mne. Čo ma ale najviac mrzí je, že ju nevlastním. Jediné, čo mi bolo umožnené (keď mi zobrali ytb kanál a túto skladbu), že môžem Šťastné a veselé dať do iného aranžmá, tak sme to spoločne s Adissom obzvláštnili a dali tomu nový šat,“ prezradila hrdá mamička. „Pre mňa je táto nová verzia oveľa viac emotívnejšia, pretože je tam ON ?? Je to náš prvý spoločný duet. Od NÁS pre VÁS,“ dodala Dominika.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Pôvodná verzia

Foto: IG/dominikamirgovaofficial | Video: YT