Slovenská speváčka Dominika Mirgová podľahla čaru mladého českého speváka, s ktorým si vymieňala horúce pohľady i vášnivé dotyky. Sympatická blondínka si tentokrát ušla od synčeka a manžela Petra do náručia svojho kolegu Jana Bendiga, pričom nechýbal ani poriadne hlboký výstrih a zmyselné pózy speváčky.

Aj keď šou Superstar vyprodukuje takmer každý rok množstvo zaujímavých tvárí, medzi konkurenciou majú tú česť uspieť iba tí najlepší. Kým na Slovensku sa mimoriadnej popularite teší Emma Drobná, Celeste Buckingham či Dominika Mirgová, v susedných Čechách si popularitu medzi inými užíva aj 24-ročný Jan Bendig, ktorý sa preslávil v šou po boku Moniky Bagarovej, Martina Chodúra či Mira Šmajdu.

Tentokrát sa mladý spevák rozhodol pozvať do svojho nového videoklipu obľúbenú Trnavčanku, ktorá sa predstavila v celkom novej- hereckej úlohe. Posiata zlatou farbou a zmyselnými šatami ukázala divákom takmer všetko, pričom dvojica spolu pripravuje aj československý duet, ktorý bude mať premiéru koncom tohto roka.

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram