Možný konflikt v slovenskom šoubiznise je na svete. V tomto prípade ide opäť o Daru Rolins (44) a Dominiku Mirgovú (25), ktorá rozhodne ťahá za kratší koniec. Zdá sa, že Dara je inšpiráciou nielen pre fanúšičky, ale aj pre úspešné slovenské speváčky.

Dara sa po siedmych rokoch rozhodla predstaviť nový album ETC, v ktorom je už známa pieseň “Dúha“. Videoklip sa nesie v duchu indiánskeho oblečenia. Práve Rolins tam zohráva rolu atraktívnej amazonky, ktorá behá po lese. Sú to štyri mesiace, čo sa prvýkrát zverejnil a doteraz ho videlo viac ako 850 000 ľudí.

Druhá interpretka Dominika Mirgová uverejnila nový videoklip pred týždňom na pesničku “Toto som ja.“ No fanúšikovia sa nestačili diviť, keď sa bývalá súťažiaca zo Superstar objavila taktiež v lese, kde sa hrá na indiánku. ,,Dominika kopíruje Daru! Tak to je trapas,“ znel jeden z komentárov pod novým videoklipom. ,,Tak toto si mohla Mirgová odpustiť! Toto je strašne okaté,“ napísala ďalšia z fanúšičiek. Údajne si z toho robí žarty aj samotná Dara.

Dara Rolins – Dúha

Dominika Mirgová – Toto som ja

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: YouTube, Facebook, Instagram