Aj keď má Dominika Mirgová po svojom boku milujúceho manžela a synčeka Peťka, je zjavné, že v minulosti pri nej stáli i ľudia, s ktorými sa jej väzby časom pretrhli. Práve o tom spieva vo svojom najnovšom singli Bráško, pričom ho považuje za jednu z najúprimnejších spovedí v kariére.

28-ročná rodáčka z Trnavy patrí k najúspešnejším slovenským interpretkám vôbec, a kým len nedávno priznala plastickú operáciu poprsia, teraz zaujala svojich fanúšikov opäť. Dominika totiž iba pred pár hodinami vydala singel Bráško, ktorý je treťou chuťovkou z jej nového albumu. Ako sama uviedla, v tomto prípade ide o jednu z jej najúprimnejších autorských skladieb, pričom mnohých okamžite zaujala, komu je venovaná.

„Nepýtajte sa ma, prosím, o kom je. Dôležité je, že som to dala po tých rokoch zo seba konečne von… Nespájajte si to s nikým z môjho okolia, toto je niečo z minulosti, ktorá ma stále dobieha. A možno som tie veci videla takto iba ja, no potom by to bolelo asi viac.. Každopádne je to už jedno.. Napísané je to tak, aby ste v tom možno našli aj vy svoj príbeh,“ napísala Dominika k emotívnemu singlu, o ktorého produkciu sa postaral Adiss.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube, IG/dominikamirgovaofficial