Spevácka hviezda Dominika Mirgová zreje ako víno a z mladej tínedžerky sa postupom času stala krásna mamička synčeka Peťka. Príťažlivej hudobníčke sa v poslednom období podarilo vyformovať svoju postavu, pričom výzorom mnohým doslova vyráža dych.

Účastníčka tretej série slovenskej verzie šou Superstar sa v priebehu posledných rokov zmenila na nepoznanie. Vždy sympatická speváčka sa v istom okamihu rozhodla zapracovať na svojom tele a okrem výrazného schudnutia si nechala upraviť aj dekolt. Okrem plastickej oprácie sa Dominika nikdy netajila ani využívaním príčeskov či nadpájaním vlasov, o ktoré sa jej momentálne stará prominentný kaderník Jirko Blatný.

Charizmatická rodáčka z Trnavy, ktorá len pred pár dňami oslávila tridsať rokov, však tento raz stavila na prirodzenosť a fanúšikom sa ukázala so svojou originálnou korunou krásy. „Toto sú moje vlasy, žiadne príčesky ani nadpojené, iba pitie haircocktailu (odkedy ho Jirko priniesol na svet),“ uviedla Dominika k snímke, na ktorej má prirodzene husté vlasy s novým melírom vyfúkané do objemu. A že vyzerá mladšie a viac trendy!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/dominikamirgovaofficial