Dominika Cibulková, jedna z najúspešnejších slovenských športovkýň, len nedávno zavesila dráhu profesionálnej tenistky definitívne na klinec. Momentálne si užíva vyššie štádium tehotenstva, pričom na svet by mala už onedlho priviesť chlapčeka.

Bývalá tenisová hviezda Dominika Cibulková (30) je v šťastnom očakávaní svojho prvého bábätka, ktoré by mala priviesť na svet na prelome mája a júna. Kým ešte prednedávnom brázdila ulice v zimných outfitoch, iba pred pár hodinami šokovala fanúšikov neštandardnou snímkou.

Budúca mamička Jakubka sa totiž nechala zvečniť s odhaleným bruškom a nohami v spoločnosti svojich verných psíkov. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby fotka Dominiky nepôsobila jemne kontroverzne. Práve na tento fakt upriamilo pozornosť zopár Slovákov, ktorí záber nazvali nevkusným. Naopak, drvivá väčšina komentárov sa niesla v pozitívnom duchu, pričom nič zvláštne na fotke nevidí ani samotná tenistka.

„Na tej fotke mi nepríde nič divné, veď tam nie som nahá. Mne len cez bruško nevidno gaťky, pretože ich zakrýva a vyhrnula som si tričko. Podľa mňa je to práveže veľmi milý a zlatý záber, nakoľko na mne ležia naše psy. Netreba v tom hľadať nič špeciálne,“ prezradila pre portál Šport24.sk.

Fotku, ktorá rozpútala vášne, môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/domicibulkova