Dominika Navara Cibulková vo všeobecnosti patrí k najúspešnejším tenistkám na Slovensku. No jej záujmy začínajú prevyšovať jej športový talent. Fotenie selfie fotiek vo výťahu jej totiž prinieslo nečakané ovocie.

Dominika nás na sociálnej sieti valcuje desiatkami fotiek vo výťahu. Keďže miluje módu, jej outfity sú rôznorodé a štýlové. No musíme upozorniť, že za výsledkom jej výzoru stoja aj jej dvaja milovaní muži, osobný stylista Andrej Kusalik a vizážista Patrik “Suši“ Veselý. A aj napriek tomu, že veľké množstvo fanúšikov privádzajú jej “výťahovky“ do vývrtky, športový magazín Sports Illustrated to vedel oceniť.

„Slovenka Cibulková je mimo kurtov super štýlová a je známa tým, že všetky svoje trendové outfity dokumentuje prostredníctvom selfie vo výťahovom zrkadle,” takto znel odkaz na stránke, kde ju zaradili do 50-ky najlepšie obliekajúcich športovcov na svete. Dominika bola nadšená a o svoju radosť sa podelila s fanúšikmi na sociálnej sieti. ,,Aká česť, a dokonca som dostala ocenenie Selfie Award,“ napísala tenistka, ktorá získala titul kráľovnej výťahových fotiek.

Mohlo by vás zaujať: Dominika Cibulková totálne nahnevala všetkých Slovákov: Týmto to už úplne zaklincovala!

Foto: Instagram