Naša slovenská tenistka Dominika Cibulková (28) musí čeliť zákerným vyhrážkam, ktoré prekročili všetky hranice. S nepeknými slovami sa zverila svojím pravým fanúšikom.

Dominika hrala v tejto sezóne na Masters v Madride, no vôbec jej to nešlo tak ako sa očakávalo. Vypadla v treťom kole, kde prehrala s francúzskou Oceane Dodinovou. Tá nešetrila chválou na Cibulkovú, ktorú označila za najmilšiu osobu v brandži.

No fanúšikovia zo zahraničia boli Dominikinou hrou absolútne sklamaní, keďže ju považovali za favoritku. Usmiata plavovláska sa tak musela zmieriť nielen s prehrou, ale aj agresiou zo strany fanúšikov, ktorí sa jej dokonca vyhrážali smrťou!

„Jediná vec, ktorá by ma urobila šťastnou by bolo, keby som ťa videla umierať v priamom prenose,“ napísala žena plná nenávisti pod prezývkou anitta911, no rozhodne neskončila. ,,Verím, že ty a tvoja rodina skapete, sprostá s**a,“ dodala. No nenávistné odkazy pokračovali od ďalších. „Dúfam, že tvoje kosti sa lámu ľahko ako tvoje podanie a verím, že budeš padať častejšie,“ takto znel ďalší nenávistný komentár. ,,Ako si sa tam preboha dostala? Ty škaredá poj***ná ku**a,“ znel jeden z posledných komentárov.

Dominika už v minulosti uviedla, že neprajné komentáre sa snaží ignorovať a nezamestnáva si nimi hlavu. Ale tieto výhražné príspevky vyviedli z miery aj samotnú Cibulkovú, ktorá sa nestačila diviť.

Zdroj: instagram.com  |  Foto: facebook.com